CPF0805B1K02E1
MFR.Part #
CPF0805B1K02E1
JLCPCB Part #
C1695752
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS