CPF0805B15R8E1
MFR.Part #
CPF0805B15R8E1
JLCPCB Part #
C4206715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS