CPF0603F3K24C1
MFR.Part #
CPF0603F3K24C1
JLCPCB Part #
C2112656
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS