CPF0603F35R7C1
MFR.Part #
CPF0603F35R7C1
JLCPCB Part #
C4291688
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS