CPF0603F1K69C1
MFR.Part #
CPF0603F1K69C1
JLCPCB Part #
C4323152
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS