CPF0603B750KE
MFR.Part #
CPF0603B750KE
JLCPCB Part #
C4314286
Description
-55℃~+155℃ 63mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS