CPF0603B6K8E1
MFR.Part #
CPF0603B6K8E1
JLCPCB Part #
C2093101
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS