CPF0603B3K48E1
MFR.Part #
CPF0603B3K48E1
JLCPCB Part #
C1698290
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS