CPF0603B237RE
MFR.Part #
CPF0603B237RE
JLCPCB Part #
C4314397
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS