CPF0603B1R69E
MFR.Part #
CPF0603B1R69E
JLCPCB Part #
C4006398
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS