CPF0603B1R33E1
MFR.Part #
CPF0603B1R33E1
JLCPCB Part #
C3997792
Description
-55℃~+155℃ 1.33Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS