CPF0603B1K65E1
MFR.Part #
CPF0603B1K65E1
JLCPCB Part #
C1699182
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS