CPF0402B8K87E1
MFR.Part #
CPF0402B8K87E1
JLCPCB Part #
C2095043
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS