CPF0402B76K8E1
MFR.Part #
CPF0402B76K8E1
JLCPCB Part #
C4356690
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS