CPF0402B750RE
MFR.Part #
CPF0402B750RE
JLCPCB Part #
C2145064
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS