CPF0402B43R2C1
MFR.Part #
CPF0402B43R2C1
JLCPCB Part #
C1698459
Description
-55℃~+155℃ 25V 43.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS