CPF0402B3K74E1
MFR.Part #
CPF0402B3K74E1
JLCPCB Part #
C2088358
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.74kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS