CPF0402B3K6E1
MFR.Part #
CPF0402B3K6E1
JLCPCB Part #
C6538386
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS