CPF0402B3K65E1
MFR.Part #
CPF0402B3K65E1
JLCPCB Part #
C4084092
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS