CPF0402B3K16E1
MFR.Part #
CPF0402B3K16E1
JLCPCB Part #
C4000732
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS