CPF0402B34K8E1
MFR.Part #
CPF0402B34K8E1
JLCPCB Part #
C3992554
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount