CPF0402B243KE
MFR.Part #
CPF0402B243KE
JLCPCB Part #
C3999234
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS