CPF0402B1K8E1
MFR.Part #
CPF0402B1K8E1
JLCPCB Part #
C2094826
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS