CPF0402B1K82E1
MFR.Part #
CPF0402B1K82E1
JLCPCB Part #
C3916417
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS