CPF0402B1K78E1
MFR.Part #
CPF0402B1K78E1
JLCPCB Part #
C3929591
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS