CPF0402B17R8E1
MFR.Part #
CPF0402B17R8E1
JLCPCB Part #
C4352550
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS