CPF0402B15K8E1
MFR.Part #
CPF0402B15K8E1
JLCPCB Part #
C4281140
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS