CPF0402B12R1E1
MFR.Part #
CPF0402B12R1E1
JLCPCB Part #
C4046245
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS