CPF0402B10R2E1
MFR.Part #
CPF0402B10R2E1
JLCPCB Part #
C2089286
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS