CPF0201B750RE
MFR.Part #
CPF0201B750RE
JLCPCB Part #
C4104683
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS