CPF0201B69K8E1
MFR.Part #
CPF0201B69K8E1
JLCPCB Part #
C4215795
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS