CPF0201B57K6E1
MFR.Part #
CPF0201B57K6E1
JLCPCB Part #
C4028921
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS