CPF0201B34K8E1
MFR.Part #
CPF0201B34K8E1
JLCPCB Part #
C4311691
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS