CPF0201B2K67E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0201B2K67E1
JLCPCB Part #
C3999605
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS