CPF0201B1K96E1
MFR.Part #
CPF0201B1K96E1
JLCPCB Part #
C4323138
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS