CPF0201B1K87E1
MFR.Part #
CPF0201B1K87E1
JLCPCB Part #
C4175397
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS