CPF0201B1K58E1
MFR.Part #
CPF0201B1K58E1
JLCPCB Part #
C4344386
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS