CPF0201B1K33E1
MFR.Part #
CPF0201B1K33E1
JLCPCB Part #
C4132089
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS