CPF0201B17K8E
MFR.Part #
CPF0201B17K8E
JLCPCB Part #
C4171584
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS