CJP300J8R2J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CJP300J8R2J
Description
300W 8.2Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS