CJP300J1K5J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CJP300J1K5J
Description
1.5kΩ 300W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS