CFR25J270R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR25J270R
JLCPCB Part #
C1371613
Package
Plugin,D2.5xL6.8mm
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 270Ω 333mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.5xL6.8mm Through Hole Resistors ROHS