CFR25J1K2
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR25J1K2
JLCPCB Part #
C1371561
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2kΩ 333mW Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS