CBT50J1R5
MFR.Part #
CBT50J1R5
JLCPCB Part #
C1401816
Description
-55℃~+125℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 1.5Ω 500mW Carbon Composition Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS