C7470RJR
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C7470RJR
JLCPCB Part #
C1411300
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 470Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS