C7300RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C7300RJT
JLCPCB Part #
C1408461
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 300Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS