C3A9K1JT
MFR.Part #
C3A9K1JT
JLCPCB Part #
C1408659
Description
-55℃~+200℃ 3W 9.1kΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS