C3A6K2JT
MFR.Part #
C3A6K2JT
JLCPCB Part #
C1408660
Description
-55℃~+200℃ 3W 6.2kΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS