C3A5K1JT
MFR.Part #
C3A5K1JT
JLCPCB Part #
C1408661
Description
-55℃~+200℃ 3W 5.1kΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS