C3A4R7JT
MFR.Part #
C3A4R7JT
JLCPCB Part #
C1404687
Description
-55℃~+200℃ 3W 4.7Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS